Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK seniorów i juniorów w strzelectwie sportowym 25-28.08 w Tarnowie

Poniżej dokumenty A-E na Otwarte Ogólnopolskie Mistrzostwa LOK juniorów i seniorów, które odbędą się w Tarnowie w dniach 25-28  sierpnia 2022 r.

Proszę uważnie zapoznać się z ich treścią.

Z uwagi na ilość pracy  przy zorganizowaniu  przedsięwzięcia (24 konkurencje),  

– warunkiem sprawnego przeprowadzenia zawodów będzie przestrzeganie przez Państwo zasad oraz terminów zgłoszeń,wniesienia opłat  określonych w informatorze, regulaminie i programie zawodów. 

My ze swojej strony postaramy się spełnić Wasze oczekiwania pod względem sportowym i  organizacyjnym.

Zmieniliśmy m.in. zasady wpłat, zgłoszeń oraz tryb wycofania zawodników, dlatego proszę o niepowielanie zeszłorocznych dokumentów, gdyż nie będziemy ich honorować. 

Przyjmujemy TYLKO zgłoszenia mailem zapisane w plikach edytowalnych  (XLS) załączonych poniżej oraz opłaty startowe tylko na wskazane konto LOK BMZW

 O  wyborze terminów uczestnictwa i porze dnia (zmianie) decydować będzie wyłącznie kolejność zgłoszeń. 

Zgłoszenie po terminie 19 sierpnia oraz nie wniesienie opłaty (data wpływu info do BMZW LOK) na wskazane konto do 22 sierpnia  nie daje możliwości uczestnictwa w zawodach. 

Wycofanie zawodnika może nastąpić na co najmniej  3 dni  przed rozpoczęciem  konkurencji, tylko  poprzez bezpośrednie dostarczenie powiadomienia  organizatorowi, w przeciwnym wypadku –    skutkować będzie poniesieniem kosztów połowy wniesionej opłaty startowej.

Program zawodów będzie opublikowany na stronie MZSS (mzss.pl) oraz PZSS, gdyż zawody są wpisane do kalendarza PZSS. (Będzie delegat techniczny)

Serdecznie zapraszam, do udziału  wszystkich zawodników.

W razie pytań proszę dzwonić do Pana Mariana tel 508 065 895